Komunikat Feederowych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego - Zalew Zemborzycki 7-8.09.2024 r.

Okręgowa Komisja Sportowa uprzejmie informuje, że organizuje w dniach 7-8.09.2024 r. Feederowe Mistrzostwa Okręgu, miejscem zawodów będzie zalew Zemborzycki

Charakterystyka łowisk: głębokość w sektorach zawodów 1-2,5 m gatunki ryb dominujące w łowisku: leszcz, płoć, karp, jaź, jazgarz, ukleja, okoń.

Koła i kluby mogą zgłosić po jednym zawodniku, w tym Mistrza koła/klubu. Dodatkowo prawo startu ma pierwsza 15-stka z GPX Okręgu, zawodnicy uczestniczący w GPP i Mistrz Okręgu za rok 2023r. Zawody odbędą się w dwóch turach w klasyfikacji indywidualnej, zgodnie z obecnie obowiązującym regulaminem zawodów w wędkarstwie feederowym. Szczegółowe przepisy w ZOSW.

Uwaga!!! Koła i Kluby, które nie będą miały możliwości rozegrania zawodów eliminacyjnych w ramach Mistrzostw Koła lub Klubu na 2024 rok, są uprawnione do zgłoszenia zawodnika wytypowanego przez Zarządy.  Zawodnicy uczestniczący w zawodach powinni posiadać opłaty na rok 2024.

W celu właściwego przygotowania zawodów prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w zawodach tel. 500 272 257 najlepiej sms, lub drogą elektroniczną legion_ukf@o2.pl Potwierdzenie uczestnictwa w Mistrzostwach Okręgu w nieprzekraczalnym terminie do 04.09.2024 r.                                Niezgłoszeni zawodnicy w powyższym terminie mogą zostać niedopuszczeni do zawodów.

Komisja sędziowska:

1. Sędzia Główny - Kol. Michał Rapa

2. Sędzia Sekretarz - Kol. Michał Krystecki

3. Sędzia Sektorowy – Kol. Piotr Chołota

Opłata startowa z uwagi na rozliczanie skarbników płatna w biurze zawodów.

Pliki do pobrania

• komunikat-feederowych-mistrzostw-okregu.pdf