Karpiowe Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego Dratów 2024 - wyniki po 2 dniach

W dniach 2 – 4 sierpnia zostały rozegrane na zbiorniku Dratów, Karpiowe Mistrzostwa Okręgu, do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn.

Pierwsze ryby meldują się dość szybko, bo po kilku godzinach, jest dużo tzw. spinek, brania ma każda z ekip, największy karp to ponad 15 kilowy okaz złowiony przez drużynę WKS Azoty Puławy, która prowadzi po dwóch dniach z dużą przewagą. Tutaj pierwsze miejsce wydaje się być niezagrożone.  Rywalizacja toczy się o miejsca 2-3 tu wszystko może się jeszcze zdarzyć wyniki ponad 10 kg ma kilka ekip.

Ostatni dzień nie przynosi znaczących zmian, po godz. 9  są już tylko 4 karpiki, na drugie miejsce wspina się drużyna Lin Czuby, trzecie miejsce dla drużyny Opole Sazan.

Serdeczne gratulacje, dla zwycięzców, ewidentnie byli na lepszym łowisku J, podziękowanie dla wszystkich ekip za sportową postawę.

Wynik ponad 58 kilogramów, a drugi ponad 16 kg, daje sporo do analizy dla drużyn z dalszych miejsc.

Podziękowanie dla sędziów i organizatorów za pracę i pyszne domowe jedzenie dla kucharzyJ.

Powodzenia na Mistrzostwach Polski

Szczegółowe wyniki w załączniku:

Pliki do pobrania

• karpiowe-zawody-okregu-pzw-w-lublinie-2024.pdf